ZAPISY NA KURS

W NASZYM BIURZE
OSK FIRE , ul. Kolejowa 19 (butik obok Casablanki), Świebodzin


TELEFONICZNIE
Hubert Zajma 667 788 611
Łukasz Bekisz 697 998 234


ONLINE
Za pomocą poniższego formularza lub email: osk@prawkofire.pl

FORMULARZ ONLINE
Kategoria:

Wybierz sposób płatności:

Data rozpoczęcia:

 

Skip to Content

Niektóre zmiany w przepisach które szykuje rząd są kontrowersyjne.

Na tylnym siedzeniu będą mogły być przewożone dzieci o wzroście co najmniej 135 cm bez fotelika, wystarczy, że zostaną zapięte pasami. Zostanie wprowadzony bezwzględny zakaz przewożenia dzieci do lat 3 pojazdami niewyposażonymi w pasy bezpieczeństwa.

Na przednim siedzeniu bez fotelika bezpieczeństwa, nie będzie można z kolei przewozić dzieci o wzroście poniżej 150 cm bez względu na ich wiek.

Kontrowersyjną propozycją jest również możliwość przewożenia na tylnej kanapie trzeciego dziecka, w wieku co najmniej trzech lat bez fotelika bezpieczeństwa. Jednak dotyczy to sytuacji gdy dwoje pozostałych dzieci znajduje się już w fotelikach, a nie ma możliwości zainstalowania trzeciego takiego urządzenia.

Zmiany te wynikają z nowych przepisów unijnych. W przepisach tych wyraźnie zapisano, że fotelik powinien być dostosowany do wagi i wzrostu dziecka. Projekt doprecyzowuje również obecnie obowiązujące przepisy, że nie wolno przewozić na przednim siedzeniu w foteliku dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy, w samochodzie wyposażonym w poduszkę powietrzną.

0 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Allowed HTML tags:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

By submitting a comment you grant OSK FIRE a perpetual license to reproduce your words and name/web site in attribution. Inappropriate and irrelevant comments will be removed at an admin’s discretion. Your email is used for verification purposes only, it will never be shared.